o nás

Hotel Dudín

Hotel ponúka možnosti ubytovania pre hostí vyhľadávajúcich pokoj a aktivity spojené s prírodou, bol otvorený v jeseni roku 2011. Nachádza sa uprostred 500 ha oploteného areálu zvernice. Vstup do areálu je len pre ubytovaných.

Maximálna kapacita zariadenia vrátane plnohodnotných prístelkov je 32 lôžok. V plne klimatizovanom objekte sa nachádzajú dva apartmány so štyrmi riadnymi lôžkami a dvomi prístelkami, 4 izby s dvomi riadnymi lôžkami a dvomi prístelkami a poľovnícky domček so štyrmi lôžkami.

Reštaurácia o kapacite 40 miest ponúka jedlá pripravené z produkcie zvernice. Spracovaniu mäsa a príprave pokrmov je venovaná maximálna starostlivosť, takže každé jedlo je u nás zážitok z dieteticky najkvalitnejšieho mäsa – diviny. Veď nie nadarmo Francúzi o divine hovoria, že je výživnejšia ako špenát a menej tučná ako biely jogurt. Ak si potrebujte oddýchnuť od každodenného stresu a množstva ľudí v rodinnej atmosfére, je naše zariadenie práve pre Vás.

Služby hotela je potrebné si vopred rezervovať!

Viete, že slovo Safari pôvodne pochádza zo „svahilštiny“ a od 19. storočia sa používa v anglickom jazyku na označenie aktivít spojených s chovom, pozorovaním, fotografovaním a lovom zveri, najmä, no nielen v Afrike. Dnes sa totiž pojem „safari“ či „fotosafari“ stáva synonymom maximálne kvalitného zážitku pre milovníkov zveri po všetkých stránkach, doplneného špičkovou starostlivosťou.

O nás

Slovenské safari ponúka priestor pre vaše myšlienky, rekreáciu a oddych. Miesto, kde nájdete harmóniu.

Otváracie hodiny

Kedže si zakladáme na osobnom prístupe, otváracie hodiny určujú naši zákazníci.

Nájdete nás

Zverník Dudín, Hontianske Moravce
GPS: 48.1730 N, 18.8229 E
Email: dudin@dudin.sk
Mobil: +421 905 525 918