Poľovný revír ponúka:

  • fotosafari
  • prehliadku revíru, či už pešo, terénnym autom, konským povozom alebo priamo z chrbta koňa
  • kúpacie jazierko dáva možnosť letného kúpania a zimného korčuľovania
  • prístrešok o kapacite 40 osôb umožní variť guľáš, či opekať na rošte, alebo piecť prasa bez ohľadu na počasie
  • na požiadanie Vám zabezpečíme kúpeľné služby, tenisový kurt, bowling, ochutnávku lokálnych vín…
  • poľovačku vo voľnom revíri

NAŠE TIPY NA VÝLET V OKOLÍ

 

KÚPELE DUDINCE – www.dudince.sk

Okrem zaujímavej histórie a akčnej súčasnosti, Dudince lákajú aj prírodnými a klimatickými podmienkami – najvyšší počet slnečných dní v roku, neporušená príroda, množstvo zelene, ako aj krása vinárskeho a tradície vyznávajúceho regiónu Hont sú ďalšími dôvodmi, prečo popularita Dudiniec z roka na rok rastie.

Relaxačné procedúry
Kúpele Dudince mysleli vo svojej ponuke aj na klientov, ktorí nepotrebujú liečenie a chcú si dopriať pobyt s oddychovými procedúrami bez povinného lekárskeho vyšetrenia – sú to predovšetkým tie, ktoré majú kozmetický či relaxačný účinok, priečky hodnotového rebríčka moderného človeka.

 

BANSKÁ ŠTIAVNICA – www.banskastiavnica.sk

Tento historický klenot prekročil hranice národného významu, keď bol na sklonku roka 1993 zapísaný do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO ako jeho 400. položka. Nezastupiteľné miesto v histórii, ako aj súčasný kultúrny a spoločenský život plný netradičných a neopakovateľných podujatí lákajú do mesta množstvo domácich i zahraničných turistov.

 

SV. ANTON – www.svatyanton.sk

Tí, ktorí zavítajú do Banskej Štiavnice, si len zriedka nechajú ujsť prehliadku jedinečnej expozície barokovo – klasicistického kaštieľa vo Sv. Antone, v minulosti známeho pod názvom Antol.

 

BZOVÍK – www.obecbzovik.sk

Pevnosť Bzovík, pôvodne cisterciánsky kláštor, bola postavená v 12. storočí.

 

SEBECHLEBY – www.sebechleby.com

Rázovité Sebechleby sa nachádzajú na úpätí Štiavnických vrchov. Prvá zmienka o ich existencii sa datuje do roku 1135. Táto typická vinohradnícka obec, ktorej súčasťou sú osady Stará a Mladá Hora, sa teší veľkému záujmu turistov, ktorí majú možnosť popri prehliadke miestnej muzeálnej expozície ochutnať tradičné špeciality, a najmä dobré víno, na ktoré sú domáci právom pyšní.

 

HRUŠOV – www.hrusov.sk

Hrušov sa nachádza na juhu Krupinskej planiny v okrese Veľký Krtíš. Pre obec sú typické laznícke usadlosti, ako aj tufopieskové pivnice, dodnes slúžiace na skladovanie vína. Zaujímavosťou je 16 km dlhý náučný chodník s ľudovými domami, kováčskou vyhňou, odpočívadlami a rôznymi miestnymi atrakciami. V Hrušove sa každoročne v auguste koná obľúbené trojdňové podujatie Hontianska paráda.

 

BRHLOVCE – www.brhlovce.sk

Brhlovce ležia v Ipeľskej pahorkatine v doline potoka Búr, v nadmorskej výške okolo 174 m. V chotári obce sú lokality pórovitých andezitových tufov a tufitov, v ktorých sú podzemné obydlia.

 

BUDAPEŠŤ – www.budapest.hu

Metropola Maďarska jedno z najkrajších historických a kúpeľných miest Európy.